•     ciekawą, różnorodną tematycznie pracę, dedykowaną kandydatom wyróżniającym się samodzielnością i zdolnościami organizacyjnymi.
  •     wynagrodzenie adekwatne do wymagań rynku pracy - trzymamy rękę na pulsie w tym ważnym dla każdego Pracownika temacie.
  •     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zgodnie z kodeksem pracy.
  •     możliwość rozwoju zawodowego –  ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników. Są wśród nas dyrektorzy,
    którzy zaczynali pracę od stanowiska pracownik - nie specjalista.
  •     stabilne zatrudnienie – każdy, kto rzetelnie wykonuje swoje zadania ma gwarancję pracy  - ponad 60% pracowników związanych jest
    z firmą co najmniej 15 lat.
  •     przestrzegamy zasady  równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.
  •     przyjazne środowisko pracy - przywiązujemy ogromną wagę do dobrej wzajemnej współpracy.
  •     karty Multisport, spotkania integracyjne.

KOORDYNATOR ZLECEŃ INWESTYCYJNYCH

Miejsce pracy
Dział Sprzedaży Inwestycyjnej, ul. Marcika 14C w Krakowie

Zakres obowiązków:
•    koordynowanie realizacji zleceń inwestycyjnych w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz (mieszkania „pod klucz”), w tym: przygotowywanie ofert i kalkulacji, współpraca z projektantami w zakresie opracowywania projektu wnętrz, nadzór  nad firmami wykonawczymi w zakresie terminowości i jakości wykonywanych prac, kontrola i rozliczanie kosztów zlecenia
•    budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji  z partnerami handlowymi
•    współpraca z deweloperami, projektantami, podwykonawcami
•    pozyskiwanie  nowych firm podwykonawczych oraz  zleceń inwestycyjnych

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
•    doświadczenie w koordynowaniu projektów „mieszkania pod klucz”
•    bardzo dobra organizacja pracy własnej
•    zdolności komunikacyjne oraz predyspozycje do pracy z wymagającym klientem
•    znajomość programów : Microsoft Excel,Word

Firma oferuje:
•    umowę o pracę  w pełnym wymiarze czasu pracy
•    wynagrodzenie do negocjacji
•    niezbędne  narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
•    ciekawą, różnorodną tematycznie pracę, dającą  możliwości  rozwoju

Aplikacje prosimy przesyłać  na adres:  rekrutacja@excellent.com.pl
Informacje o firmie: www.excellent.com.pl