Wygodna łazienka

Projekt łazienki z wanną lub kabiną prysznicową

Wyniki konkursu

Łazienka to wyjątkowa strefa każdego domu i mieszkania. To w niej – obok sypialni – zaczyna i kończy się dzień. Właściciele domów często nie zdają sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na ich samopoczucie może mieć miejsce, w którym budzą się podczas porannej higieny i relaksują wieczorem, podczas ciepłej kąpieli lub prysznica. Dla niektórych łazienka to również miejsce kąpieli i zabaw z dziećmi, czas budowania więzi i miłych wspomnień.

W zależności od upodobań i stylu życia centrum łazienki może stanowić wanna lub prysznic. Osoby poszukujące relaksu, wyciszenia albo odrobiny luksusu wybierają długie kąpiele w pianie i zabiegi w domowym SPA. Zapracowani, aktywni i żyjący w ciągłym biegu lub preferujący ekologiczny styl życia, stawiają natomiast najczęściej na szybki prysznic, który w otoczeniu dobrego designu i wyposażenia również może być bardzo relaksujący.

Najlepszym rozwiązaniem w projektowaniu łazienki jest sytuacja, w której Projektant dobrze pozna swoich Klientów i dzięki temu zaproponuje im łazienkę idealną. Taką, która będzie skrojona na miarę ich potrzeb, z wystrojem, produktami i rozwiązaniami, które będą ich cieszyć w codziennym użytkowaniu przez wiele lat.

Znamy wyniki konkursu projektowego Excellent!

W czerwcu ogłosiliśmy konkurs na projekt łazienki z wanną lub kabiną prysznicową, wykonany z myślą o marzeniach i codziennych potrzebach klientów. Swoje autorskie projekty zgłosiło ponad 200 projektantów wnętrz. Dziękujemy za tak liczny odzew!

Przypomnijmy, że warunkiem udziału w konkursie było wykonanie projektu aranżacji wnętrza łazienki z wanną lub z kabiną firmy Excellent oraz pięcioma dowolnie wybranymi produktami z aktualnej oferty Excellent. Jury w ocenie prac wzięło pod uwagę:

– użycie i zastosowanie produktów Excellent,
– funkcjonalność łazienki,
– realizm jej wykonania,
– jakość wizualizacji pod względem merytorycznym i technicznym,
– ogólne wrażenie po przeanalizowaniu pracy konkursowej.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

Wśród nadesłanych prac otrzymaliśmy wiele projektów znakomitej jakości – z kreatywnymi i pięknymi, a jednocześnie funkcjonalnymi rozwiązaniami. Wyrównany poziom prac konkursowych sprawił, że wybór nie był łatwy, jednak po wspólnych obradach jury wyłoniło poniższych zwycięzców.

Zgodnie z oceną Komisji Konkursowej zwycięzcą konkursu została Pani Marta Stawińska z pracą Cave SPA, w której jury doceniło niebanalną aranżację z wanną akrylową Oceana. Pani Marta otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł.

Marta Stawińska

Projektant sztuki użytkowej i wnętrz, absolwentka Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Po studiach zdobywała doświadczenie w studiach projektowych w Londynie i Berlinie. W swoich projektach ceni funkcjonalność, prostotę i pracę z materiałem.
martastawinska.pb.online

Drugie miejsce zajęła Pani Katarzyna Cichoń z pracą Czarna perła, w której Autorka pokazała ciekawe ujęcia łazienki z wanną wolnostojącą Comfort. Laureatka drugiego miejsca otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł.

Katarzyna Cichoń

Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera architekta.
Obecnie pracuję w pracowni Meteor Architects, gdzie wraz z zespołem dba o dialog między ludźmi a przestrzenią.
Połączenie artystki z umysłem ścisłym. W swoich pracach stara się oswoić pragmatyzm fantazją.

Trzecie miejsce w konkursie jury przyznało Pani Alicji Ragankiewicz Drabowicz z pracą Niebanalna łazienka w bloku dla niebanalnej właścicielki z nagrodą w kwocie 2000 zł. Autorka pracy pokazała małą łazienkę z prysznicem, w której wyposażenie łazienki zostało bardzo ciekawie skomponowane z jej kolorystyką.

Alicja Ragankiewicz – Drabowicz

Absolwentka wydziału architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów z zakresu architektury i architektury wnętrz. Zwolenniczka prostej i ponadczasowej stylistyki skandynawskiej a po godzinach skandynawskich kryminałów, mama, żona i zupełnie nieudana ogrodniczka.

https://www.behance.net/alicjadrabowicz

W związku z otrzymaniem wielu ciekawych i oryginalnych prac konkursowych, jury zdecydowało się dodatkowo na przyznanie dwóch równorzędnych wyróżnień, za które przewidziano nagrody w postaci bonu na zakup produktów z aktualnej oferty Excellent na kwotę 1500 zł.

Wyróżnienie za inwencję twórczą przyznano Pani Ewelinie Dziedzic za pracę pot tytułem Cherry Rest w oryginalnym charakterze stylu art déco. Równorzędne wyróżnienie trafia do Pani Karoliny Kalemby za pokazanie pięknych kadrów i detali w pracy Turkusowa łazienka.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, życząc im wspaniałej współpracy z klientami, a także oryginalnych i ciekawych projektów oraz ich realizacji. Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym konkursie. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych: Facebook  Instagram i naszej strony excellent.com.pl

Wyróżniona praca Pani Eweliny Dziedzic

Wyróżnienie – Ewelina Dziedzic

Absolwentka wydziałów budownictwa i architektury. W pracy zawodowej poświęcona zdecydowanie bardziej temu drugiemu. W swoich realizacjach często szuka inspiracji w naturze i sztuce. Skrycie podkochuje się w malarstwie Pabla Picassa a zupełnie jawnie w polskim designie lat 50’ i 60’.

Istagram: @eweladziedzic

Wyróżniona praca Pani Karoliny Kalemby

Wyróżnienie – Karolina Kalemba

Z wykształcenia i zamiłowania projektant wnętrz. Entuzjastka grafiki 3D. Swoje doświadczenie zdobywałam w najlepszych wrocławskich pracowniach projektowych, gdzie poznałam różnorodne podejście do projektowania. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych inspiracji. Staram się, aby moje projekty były niepowtarzalne, przytulne i skrojone na miarę potrzeb klienta. Swoją pracą chcę rozwijać świadomość i wrażliwość nie tylko na design, ale przede wszystkim ergonomię i wygodę użytkowania przestrzeni.

https://www.instagram.com/renderer_woman/

Excellent SA
Tel.: 12 657 18 87
e-mail: lazienki@excellent.com.pl